Urządzenia atramentowe

/Urządzenia atramentowe
Urządzenia atramentowe2020-03-16T15:56:11+01:00
Produkty Epson

Nowość!

Seria urządzeń atramentowych Epson dla ekologicznego i wydajnego druku w Helpdruk

Myślisz, że drukarki atramentowe to przeżytek? Nic z tych rzeczy. Firma Epson rewolucjonizuje rynek urządzeń do druku i oferuje jakość jak spod igły.
Zastąp więc starą drukarkę w firmie drukarką atramentową Epson nowej generacji. Udowadniamy, że to łatwa i korzystna decyzja – dla Twojej firmy i dla środowiska. W ten sposób przyczynisz się do zmniejszenia zużycia energii, zwiększenia wydajności i ograniczenia ilości odpadów.
Postaw na lepszą ekonomię druku!

Mniej energii

Zużywaj mniej energii

Druk piezoelektryczny nie emituje tyle ciepła co druk atramentowy starej generacji i wszechobecny laser. Drukarka atramentowa Epson może zużywać do 96% mniej energii niż drukarka laserowa (wskaźnik zależny od modelu urządzenia). A to oznacza również redukcję emisji CO2. Mniejsze zużycie energii = niższe koszty druku.

Płać mniej

Płać mniej

Koszty eksploatacyjne nowych urządzeń atramentowych sprowadzają się tylko do kosztów tuszu i papieru. Mimo niższych kosztów zyskuje się wyższą jakość wydruku. Witaj jakości, żegnaj drożyzno!

Mniej odpadów

Generuj mniej odpadów

Drukarki atramentowe powodują mniej szkodliwych odpadów, a w związku z tym mniej kłopotów z ich poprawną utylizacją.

Zyskaj czas

Zyskaj czas

Drukarki atramentowe szybciej wykonują najpowszechniejsze czynności – szybciej uruchamiają proces druku i wymagają mniej ingerencji od obsługującej je osoby.

Urządzenia

Atramentowe urządzenia wielofunkcyjne Epson

Dla zdrowia

Korzystając z drukarki atramentowej Epson, nie wdychasz szkodliwych pyłków. Do tego urządzenia emitują znacznie mniej ozonu.

Na lata

Najnowszej generacji tusze DURABrite Ultra to gwarancja jakości wydruków – odporność na ścieranie, promieniowanie AV i wodę. Producent zapewnia również o trwałości samego sprzętu – umożliwia bezpłatne przedłużenie standardowej gwarancji na kolejne 2 lata.

Dla wygody

Łatwa obsługa dzięki dużemu wyświetlaczowi oraz możliwość bezprzewodowego przesyłania plików zdalnie – po prostu bezproblemowa obsługa.

Trudno w to uwierzyć?

Skontaktuj się z nami, by sprawdzić, jaki model atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych marki Epson
będzie odpowiedni do Twoich potrzeb!

Inwestuj mądrze – oszczędzaj długofalowo!