HelpDruk skuteczna pomoc w drukowaniu

O nas2018-11-08T12:52:32+01:00

business woman with documents standing next to printer

HelpDruk to firma dla ludzi, którzy cenią sobie niezawodność, funkcjonalność oraz łatwość realizowania postawionych sobie celów. Grupa ambitnych i rzetelnych pracowników od lat specjalizuje się w tworzeniu optymalnych rozwiązań w zakresie drukowania dla przedsiębiorstw i instytucji.

Priorytet to współpraca

Xerox_2008_Logo

HelpDruk powstał w 2013 roku z myślą o szerokiej dystrybucji urządzeń drukujących i materiałów eksploatacyjnych. Mamy jednak wieloletnie doświadczenie w doradztwie dotyczącym obiegu dokumentów i drukowania w dużych firmach. Stworzyliśmy sieć partnerów, którzy wspomagają nas w tworzeniu systemów druku dla profesjonalistów.

Prowadzimy współpracę m.in. z Qube Technologies jak również posiadamy status Xerox Business Partner oraz Xerox SuppliesSelected Partner.

Dla kogo?

  • Dla firm, które potrzebują niezawodnego i pewnego druku wielu dokumentów w różnych formatach.
  • Dla innowacyjnych instytucji poszukujących rozwiązań software do obiegu dokumentów (np. urzędy czy kancelarie prawne).

Znajdź najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Przeczytaj o naszych usługach – audycie i implementacji środowiska druku. Zadzwoń, tel.: 12 345 49 15